Forex książki dla początkujących

Analiza rynku
Analiza rynku

Trader Prof pomaga wygodnie i łatwo opanować analizy rynku na prawdziwych przykładach. W tym celu przedstawiamy specjalny ebook, który będzie przydatny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów. „Analiza rynku” łączy w sobie teorię i praktykę. Uważamy, że to właśnie analiza leży u podstaw tradingu, dlatego jest ona szczegółowo omawiana w tym ebooku. Pobierz go i rozpocznij swoją historię na rynku, klikając poniższy przycisk!

Otrzymaj ebook
Giełda dla każdego
Giełda dla każdego

Inwestycje to ważna część wiedzy każdego współczesnego człowieka. Nasz przewodnik pomoże Ci zrozumieć mechanizmy rynku i wykorzystać tę wiedzę do realizacji własnych celów. Dowiesz się, jakie istnieją strategie handlowe, dlaczego przestrzeganie planu handlowego jest ważne i dużo więcej. Po przeczytaniu naszego poradnika zmienisz swoje podejście do inwestycji i zdobędziesz pewność siebie i swojej przyszłości. Pobierz przewodnik, klikając poniższy przycisk i zmień swoje życie już teraz!

Pobierz przewodnik
Podstawy tradingu
Mądry akcjonariusz bogaty akcjonariusz

Traderzy otrzymują dochód z handlu parami walutowymi, kontraktami terminowymi, indeksami, metalami szlachetnymi i towarami. Zarabiają też na akcjach znanych firm, takich jak Amazon, Tesla, Google i inne. Nie kupują aktywów bezpośrednio, tylko spekulują na różnicy wartości między ceną otwarcia i zamknięcia transakcji. W jaki sposób traderzy zarabiają duże kwoty? Wszystkie szczegóły zostaną ujawnione w tym ebooku.

Pobierz ebook
Podstawy handlu online
Podstawy handlu online

Podstawy handlu online mogą być trudne do zrozumienia, jeżeli pod ręką nie okaże się dobrego przewodnika. Trader Prof spróbował zebrać wszystkie istotne informacje o tym, czym jest handel, jak działają rynki i od czego zacząć pracę z nimi. Z naszym przewodnikiem staniesz się bardziej pewny siebie i pokonasz strach zawierania pierwszych transakcji. Wyjaśnimy również, jaką rolę odgrywa ludzka psychologia w handlu i jak sprawić, by działała na Twoją korzyść. A więc zaczynajmy! Dostęp do ebooka otrzymasz po wciśnięciu poniższego przycisku.

Pobierz ebook
Metoda skalpowania
Trading nastawiony na wynik. Lista top 6 opłacalnych strategii

Aby handel na rynku był wygodny, trader musi wiedzieć, z jakich narzędzi korzystać i jak działa giełda. Skuteczna strategia handlowa jest kluczem do sukcesu na giełdzie. Dzięki niej trader może być pewny siebie i swojego wyniku. Nasi analitycy połączyli 6 najlepszych strategii handlowych i wszystkie niezbędne i istotne informacje w jednym ebooku, który możesz pobrać, klikając poniższy przycisk. Zrób to teraz!

Pobierz ebook
 Podstawy handlu lub trading od zera: 6 najlepszych strategii handlowych
Metoda sкalpowania Jak robi się pieniądze na krotkim dystansie

Czy wiesz, że „handel w krótkim okresie” może trwać kilka minut, a nawet sekund? Witamy w świecie „szybkiego handlu”. Wyjaśnimy, dlaczego warto zwrócić uwagę na ten rodzaj tradingu, ale też ujawnimy wszystkie ukryte niebezpieczeństwa związane z nim. Dowiesz się, jak uniknąć nieoczekiwanego ryzyka, jak kontrolować swój kapitał i poznasz różne metody skalpowania – wszystko w jednym ebooku. Ucz się handlu bezpiecznie, trzymając pod ręką wiarygodny poradnik. Pobierz ebook, klikając poniższy przycisk!

Otrzymaj ebook
 Podstawy handlu lub trading od zera: 6 najlepszych strategii handlowych
Filmy edukacyjne od Trader Prof

Czasami samych podręczników nie wystarczy, aby w wystarczającym stopniu opanować trading. Dodatkowym wiarygodnym źródłem informacji są filmy edukacyjne od ekspertów rynkowych. Filmy ułatwiają proces nauki i wizualnie przedstawiają przykłady. W filmach omówione zostaną wszystkie niezbędne tematy: od wyboru aktywów handlowych i instrumentów po utworzenie planu handlowego. Dzięki nim kompleksowo opanujesz handel na giełdzie i poprawisz swoje kwalifikacje tradera. Możesz nawet spróbować stworzyć własną strategię handlową. Spiesz się, aby uzyskać dostęp do kursu wideo, klikając przycisk niżej!

Dostęp do kursu
iconAvatar