Platforma internetowa xCritical

Handluj i inwestuj swobodnie z dowolnego miejsca na świecie dzięki platformie internetowej XCritical. Platforma handlowa XCritical zapewnia zwiększoną wydajność i dokładność wykresów, ogromną liczbę instrumentów handlowych i intuicyjny interfejs. Jej zalety już zostały docenione przez początkujących i doświadczonych traderów, dlatego z pewnością możemy jej polecać!

Szeroki wybór instrumentów
Platforma zawiera ponad 170 instrumentów handlowych, w tym najpopularniejsze akcje i indeksy, metale szlachetne i nośniki energii. Gdy już stworzysz własny portfel handlowy, możesz dodać preferowane narzędzia do ulubionych, gdzie praca użytkowników będzie wielokrotnie wygodniejsza.
Terminowe zarządzanie ryzykiem
Ustalaj zyski i ograniczaj potencjalne straty w najbardziej odpowiednim momencie. Platforma internetowa traderprof zapewnia możliwość wygodniejszej pracy ze zleceniami rynkowymi. Funkcje do pracy z wykresami i narzędzia do zarządzania zleceniami umożliwiają szybkie i efektywne monitorowanie Twoich pozycji oraz pozwalają ustawić Stop Loss i Take Profit bezpośrednio na wykresie!
Wszystkie transakcje pod kontrolą
Platforma pozwala pracować z otwartymi i zamkniętymi transakcjami, zleceniami ochronnymi, a przegląd wszystkich transakcji dla jednego instrumentu pomoże zachować kontrolę nad całym procesem handlowym i uwzględnić wyniki już zakończonych transakcji, przeanalizować historię pracy i stworzyć własną strategię handlową.
Najlepsze rozwiązania handlowe
Odkryj więcej możliwości zysku dzięki doradcy technicznemu Autochartist zintegrowanemu w platformę. Korzystaj z najskuteczniejszych metod analizy technicznej i podejmuj właściwe decyzje handlowe! Autochartist zaoszczędzi Twój czas i wyszuka odpowiednie punkty wejścia na rynek, a także przeprowadzi dogłębną analizę oczekiwanych celów.
iconAvatar